Prejsť na hlávný obsah

Pomáhame pomáhať už 20 rokov

Nadačný fond Kaufland opäť podporí nízkoprahové programy pre deti a mládež

Nadačný fond Kaufland pri Nadácii Centra pre filantropiu už po druhý krát podporí nízkoprahové programy pre deti a mládež.

V prvom ročníku grantovej výzvy bolo podporených 12 organizácií z rôznych kútov Slovenska, ktoré pre deti a mladých realizujú zaujímavé nízkoprahové aktivity. Vďaka podpore mali možnosť rozšíriť nedostatočnú ponuku voľnočasových aktivít na lokálnej úrovni, vytvoriť bezpečný priestor pre deti a mládež a vzdelávať svojich odborných pracovníkov.

Aj v druhom ročníku programu pre rok 2022 budú podporené mimovládne organizácie poskytujúce nízkoprahové programy zamerané na cieľovú skupinu neorganizovaných detí a mládeže formami kontaktnej práce, sociálnej pomoci a psychosociálnej podpory, kombinované s ponukou zaujímavých voľnočasových aktivít. V rámci programu Nadačný fond Kaufland prerozdelí sumu 30 000 €, z ktorej budú financované zmysluplné projekty nízkoprahových centier a organizácií realizujúcich nízkoprahové programy pre deti a mládež. Projekty môžu predkladať do 8. marca 2022.

Celé znenie výzvy spolu s podmienkami predkladania projektov si môžete stiahnuť nižšie.

Na stiahnutie

Nepodporovaný prehliadač

Web pravdepodobne nebude dobre pracovať s vaším nepodporovaným prehliadačom. Podporujeme aktuálne verzie prehliadačov ako Chrome, Firefox, Opera, Edge.