Naše projekty

DARUJME.sk

Brána do sveta online darcovstva

Vytvorili sme a od roku 2012 prevádzkujeme najväčší darcovský systém na Slovensku – DARUJME.sk. Dnes už stovkám organizácií umožňuje prijímať jednorazové aj pravidelné dary od individuálnych darcov na vlastnej webovej stránke – a to bez nutnosti programovania alebo zmlúv s bankami. Naším cieľom je uľahčiť organizáciám prijímanie darov a zároveň poskytnúť darcom jednoduchý a bezpečný spôsob, ako podporiť overené organizácie.

Systém DARUJME.sk vznikol, aby uľahčil neziskovým organizáciám prijímanie darov v online priestore.


StartLab

Crowdfundingová platforma zameraná
na všeobecne prospešné projekty

Od roku 2015 ponúka StartLab unikátny priestor na alternatívne získanie financií pre rôzne typy verejnoprospešných projektov a aktivít.

Verejnosť môže projekty podporiť prostredníctvom tzv. kampaní a za svoju podporu si vybrať niektorú zo zaujímavých odmien. Od svojho vzniku pomohol StartLab získať financie pre stovky projektov. Ide o prvú platformu na princípe odmenového crowdfundingu, ktorá sa na Slovensku dokázala presadiť. Na StartLabe prebiehajú kampane najmä na lokálne projekty, podporovatelia teda v hlavnej miere prispievajú na zlepšenie kvality života na Slovensku.