Prejsť na hlávný obsah

Pomáhame pomáhať už 20 rokov

Nadácia Televízie Markíza vyhlásila darcovskú výzvu na pomoc Ukrajine

Vojenská ofenzíva na Ukrajine a naliehavá situácia, v ktorej sa ocitli obyvatelia a obyvateľky Ukrajiny zasiahla nás všetkých. V týchto dňoch si viac ako kedykoľvek predtým uvedomujeme ako je potrebné podať pomocnú ruku ľuďom, ktorí opúšťajú svoje domovy s obavami o život a prichádzajú na Slovensko.

K neziskovým organizáciám na Slovensku, ktoré veľmi rýchlo zareagovali na aktuálnu situáciu, sa pridala aj Nadácia Televízie Markíza. Vyhlásila darcovskú výzvu na pomoc predovšetkým deťom a rodinám, ktoré v jednej chvíli prišli o všetko a teraz potrebujú našu pomoc a solidaritu.

K výťažku z tejto darcovskej výzvy, do ktorej sa zapájajú aj zamestnanci Televízie Markíza, pridá Nadácia finančný dar vo výške 20 000 eur, ktorý bude venovaný neziskovej organizácii Človek v ohrození. Tá sa v tejto chvíli sústreďuje na pomoc pre Ukrajincov a Ukrajinky, ktorí opustili svoje domovy a prichádzajú na Slovensko.

Podporiť výzvu môžete aj vy priamo cez darovací formulár.

Zdroj: Nadácia Televízie Markíza

Nepodporovaný prehliadač

Web pravdepodobne nebude dobre pracovať s vaším nepodporovaným prehliadačom. Podporujeme aktuálne verzie prehliadačov ako Chrome, Firefox, Opera, Edge.