Prejsť na hlávný obsah

Pomáhame pomáhať už 20 rokov

Nadácia Tatra banky podporí projekty skvalitňujúce stredoškolské vzdelávanie na Slovensku

Vzdelávanie stredoškolských študentov v 21. storočí by malo byť moderné a digitálne. Preto sa Nadácia Tatra banky rozhodla podporiť tímy študentov a odborníkov zo slovenských gymnázií a stredných odborných škôl s maturitou, ako aj z prostredia mimovládnych neziskových organizácií zameraných na rozvoj digitálnych a IT inovácií, realizujúcich projekt na pôde niektorého zo slovenských gymnázií a stredných odborných škôl s maturitou. 

Nadácia Tatra banky chce participovať na zlepšení úrovne vzdelávacieho systému slovenských stredných škôl a podporiť tak študentov v napredovaní a rozvoji v oblasti digitálnych technológií a IT.

Ak ste členom tímu stredoškolákov a odborníkov zo slovenských gymnázií a stredných odborných škôl s maturitou, alebo z prostredia mimovládnych neziskových organizácií zameraných na digitálne a IT inovácie, neváhajte a prihláste sa do Grantového programu Digital, vďaka ktorému môžete získať finančnú podporu až do výšky 3 000 eur.

Celkovo Nadácia Tatra banky prerozdelí sumu 20 000 €.

Projekty zasielajte elektronicky v termíne do 17. októbra 2022 do 23:59.

Maximálna výška podpory na jeden projekt je 3 000 €.

Všetky dôležité informácie nájdete na webovej stránke Nadácie Tatra banky.

Zdroj: Nadácia Tatra banky

Nepodporovaný prehliadač

Web pravdepodobne nebude dobre pracovať s vaším nepodporovaným prehliadačom. Podporujeme aktuálne verzie prehliadačov ako Chrome, Firefox, Opera, Edge.