Prejsť na hlávný obsah

Pomáhame pomáhať už 20 rokov

Nadácia SPP podporí komunitné projekty vo výške 200 000 eur

Nadácia SPP podporí 118 projektov vo výške 200 000 € v grantovom programe SPPoločne pre komunity. Projekty prispejú k rozvoju regiónov, revitalizácii životného prostredia a zlepšeniu kvality života ľudí na Slovensku. Do aktivít bude zapojených viac ako 70 tisíc ľudí.

Program SPPoločne pre komunity je regionálne zameraný verejnoprospešný grantový program, prostredníctvom ktorého Nadácia SPP poskytuje podporu konkrétnym a zmysluplným aktivitám ľudí a komunít zo všetkých kútov Slovenska. Cieľom Nadácie SPP je podporiť aktívne organizácie a ľudí, ktorým nie je ľahostajné, ako funguje svet okolo nich. Vďaka získaným finančným prostriedkom si môžu skrášliť svoje okolie, oživiť tradície a zvýšiť kvalitu života vo svojej komunite.

Informácie o všetkých podporených projektoch v rámci grantového programu SPPoločne pre komunity,  ako aj a bližšie informácie o ostatných grantových programoch a podporených projektoch sú dostupné na stránke Nadácie SPP www.nadaciaspp.sk.

Zdroj: Nadácia SPP

Nepodporovaný prehliadač

Web pravdepodobne nebude dobre pracovať s vaším nepodporovaným prehliadačom. Podporujeme aktuálne verzie prehliadačov ako Chrome, Firefox, Opera, Edge.