Prejsť na hlávný obsah

Pomáhame pomáhať už 20 rokov

Nadácia SPP podporí komunitné projekty vo výške 100 000 eur

Nadácia SPP podporí 69 projektov vo výške 100 000 € v grantovom programe SPPoločne pre komunity. Projekty prispejú k oživeniu komunitného, kultúrneho a športového života po celom Slovensku. Do aktivít podporujúcich rozvoj regiónov, revitalizáciu životného prostredia a zlepšovania kvality života na Slovensku bude zapojených približne 16 500 ľudí.

Program SPPoločne pre komunity je regionálne zameraný verejnoprospešný grantový program, prostredníctvom ktorého Nadácia SPP poskytuje podporu konkrétnym a zmysluplným aktivitám ľudí a komunít zo všetkých kútov Slovenska. Cieľom Nadácie SPP je podporiť aktívne organizácie a ľudí, ktorým nie je ľahostajné, ako funguje svet okolo nich. Vďaka získaným finančným prostriedkom si môžu skrášliť či ozdraviť svoje okolie, oživiť tradície a zvyky alebo zvýšiť kvalitu života vo svojej komunite.

Celkovo Nadácia SPP prerozdelí sumu 100 000 €.

Komunitný, kultúrny a športový život sa bude rozvíjať vďaka 69 podporeným projektom.

Do aktivít po celom Slovensku sa zapojí približne 16 500 ľudí.

Informácie o všetkých podporených projektoch v rámci grantového programu SPPoločne pre komunity, ako aj a bližšie informácie o ostatných grantových programoch a podporených projektoch sú dostupné na webovej stránke Nadácie SPP.

Nepodporovaný prehliadač

Web pravdepodobne nebude dobre pracovať s vaším nepodporovaným prehliadačom. Podporujeme aktuálne verzie prehliadačov ako Chrome, Firefox, Opera, Edge.