Prejsť na hlávný obsah

Pomáhame pomáhať už 20 rokov

Kontakt

Zuzana Thullnerová

Vyštudovala Katedru liečebnej pedagogiky na Pedagogickej fakulte v Bratislave. Počas štúdia stála pri založení arteterapeutického združenia Terra Therapeutica, kde doteraz pracuje ako dobrovoľníčka.

Je absolventkou dlhodobého psychoterapeutického výcviku v Gestalt psychoterapii DIALOG. V mimovládnom sektore pôsobí od roku 2000, kedy začala pracovať v ETP Slovensko, neskôr pracovala v Nadácii Ekopolis a od roku 2003 pracuje v Centre pre filantropiu n.o. ako riaditeľka a v Nadácii Centra pre filantropiu ako správkyňa nadácie. Stála pri zrode darcovského portálu ĽudiaĽuďom.sk, kde pôsobí ako revízorka.

Počas materskej dovolenky spolu-založila a realizovala dobrovoľnícku prácu v Materskom centre Tik-Tak, v Ivanke pri Dunaji.

Zmyslom mojej práce je adekvátne nastavenie procesov v organizácii, aby efektívnejšie plnila svoj verejnoprospešný účel. Je to prvoradou úlohou pri efektívnom, hospodárnom i strategickom riadení organizácie. Aj v téme filantropie a charity je potrebné držať krok s dobou, dodržiavať zákon a získavať darcov. Pre mňa osobne je dôležité robiť prácu s dušou, vnímať jej energiu a mať z nej radosť.

Kontakt

Nepodporovaný prehliadač

Web pravdepodobne nebude dobre pracovať s vaším nepodporovaným prehliadačom. Podporujeme aktuálne verzie prehliadačov ako Chrome, Firefox, Opera, Edge.