Prejsť na hlávný obsah

Pomáhame pomáhať už 20 rokov

Kontakt

Igor Polakovič

Igor Polakovič patrí medzi najznámejších Slovenských odborníkov pre oblasť individuálneho darcovstva. 

Pracovné skúsenosti v tejto oblasti získaval v rôznych pobočkách organizácie Greenpeace od Holandska cez Slovensko, Česko, Poľsko až po Nový Zéland, kde bol zodpovedný za fundraisingovú stratégiu organizácie a tím koordinátorov komunitného fundraisingu.

Počas svojho pôsobenia v Centre pre filantropiu n.o. založil a rozbehol projekty zamerané na online darcovstvo: DARUJME.sk a StratLab. Stál pri začiatkoch online darcovstva na Slovensku. Počas svojej doterajšej  kariéry sa vyprofiloval na jedného z hlavných odborníkov na získavanie darcov a prácu s darcami, crowdfunding a na využívanie moderných technológii v oblasti fundraisingu a kampaňovej mobilizácie.

Dnes pôsobí ako koordinátor fundraisingových kampaní v medzinárodnej organizácii na ochranu zvierat FOUR PAWS International vo Viedni a popri tom aj ako mestský poslanec v Bratislavskom zastupiteľstve.

V roli člena správnej rady Centra pre filantropiu n.o. pôsobí od roku 2018.

Kontakt

Nepodporovaný prehliadač

Web pravdepodobne nebude dobre pracovať s vaším nepodporovaným prehliadačom. Podporujeme aktuálne verzie prehliadačov ako Chrome, Firefox, Opera, Edge.